ABOUTPROGRAMMENEWSLOST&FOUNDCONTACTARCHIVEGALLERY






Monday, 19. February 2018

20:00 - KiborgSpužva Büking
GOLD (NL) + AKAMI (SI)
 Pri nas se ustavijo GOLD, ki v svojih vrstah skrivajo kitarista iz domačih vladarjev zvočnega gnusa Leechfeast, in kitarista iz The Devil's Blood, za domačo protiutež pa usekajo multi/milozvočniki Akami, ki so nedavno predstavili svoj nadprvenec Sunburnt. more



Wednesday, 21. February 2018

00:00 -
Večer društva študentov koreanistike
more



Thursday, 22. February 2018

21:00 - Predstava
MATILDA BUNS IN NJENE ŽEMLJICE
  S serijo »Tatovi podob predstavljajo« skupina Feminalz vzpostavlja način dela, kjer bodo članice_i skupine podrobneje pogledali v življenje enega od tehnoburlesknih likov. V septembru 2017 se je v solo večeru kot prva predstavila Urška Vohar, ki kot članica skupine Feminalz nastopa pod umetniškim imenom Matilda Buns. more



Friday, 23. February 2018

20:00 - Defonija
FIRE! (šve) + MAHAKARUNA QUARTET (slo / ita)
Večer lahko označimo kar z utečenimi pozdravnimi besedami našega gosta Matsa Gustafssona - Peace and Fire! Za uvod se prvič v Sloveniji predstavi novojazzovski kvartet Mahakaruna, ki je na lanskem albumu prvencu predstavil zelo posebne interpretacije delavskih pesmi, zdaj pa program še razširi. In po odmoru spet z nami švedski Fire!, zagotovo ena izmed najboljših evropskih zasedb tegale časa - težka industrija, psihedelija, free jazz, garaža, noiz in nenehna inovacija v pogledu na današnjo improvizacijsko prakso. more


23:00 - Klubski večer
Didžej MATEJ
Po daljšem času spet na gromkem odru - upravnik Ploščarne! s Trubarjeve v Ljubljani se zakoplje v svoje bogato gradivo in nas povabi na ples s svetovnimi godbami, jazzom, bluesom, rockom. Stare in nove reči! more



Wednesday, 28. February 2018

00:00 - Ignor
IGNOR #14
 Platforma za literaturo, zvočenje in performans. more



Thursday, 1. March 2018

21:00 - KiborgSpužva Büking
KROBAK (UA) + H. SOROR (UA)
more



Friday, 2. March 2018

22:30 - Klubski večer
BACK TO THE 90'S: EURODANCE
Dance the night away! >> 2 Unlimited, DJ Bobo, Corona, Technotronic, Snap, Sash!, E.T., Dr. Alban, La Bouche, Caballero, Scooter, Haddaway, Culture Beat,Scatman John, Magic Affair, Prodigy ... more



Monday, 5. March 2018

21:00 - Defonija
THE TIPTONS SAX QUARTET (zda) + THE KANDINSKY EFFECT (zda / fra)
more



Tuesday, 6. March 2018

21:00 - R.A.F.A.L.
WARWOUND (UK) + EXTREME SMOKE 57 (Slo)
 Gig za vse ... Hardcore Punk, Crust, D-beat & Grindcore! more



Wednesday, 7. March 2018

00:00 - Festival Rdeče zore

more



Thursday, 8. March 2018

21:00 - Friforma
BREZMEJNA DISONANCA TRIO # 1
 PHIL MINTON / CARL LUDWIG HÜBSCH

more



Friday, 9. March 2018

00:00 - Festival Rdeče zore

more



Saturday, 10. March 2018

21:00 - R.A.F.A.L.
CONTORTURE (Swe) + DOXIE (It) + PAKT
Grrrrl tornado!!!
Koncert poteka v sklopu festivala Rdeče zore.
more


23:30 - Festival Rdeče zore
DJane TIGRESSE
 Zaplešite v ritmih ex-yu punka in novega vala ob bendih, kot so Azra, Paraf, Termiti, Haustor, Prljavo Kazalište, EKV, Idoli, Šarlo Akrobata, Električni Orgazam, Zabranjeno Pušenje in drugimi. more



Wednesday, 14. March 2018

21:00 - Gledališče zatiranih

more



Friday, 16. March 2018

20:00 - Gverila Teater

more


22:30 - Klubski večer
HOLOMONDO
more



Saturday, 17. March 2018

21:00 - Human Beans
ENCLAVE (At) + LINTVER (Slo)
 Dvojni thrash metal napad v Gromki! Endless mosh! more



Wednesday, 21. March 2018

00:00 - Večeri Društva kulturologov Kult.Co

more



Thursday, 22. March 2018

20:00 - KiborgSpužva Büking
KINOZVOK: Inhibis
more



Friday, 23. March 2018

22:00 - Koncert
FRENKIE x KONTRA x INDIGO + local support
 Promocija albuma 'Egzil'. more



Saturday, 24. March 2018

20:00 -

more



Wednesday, 28. March 2018

00:00 - Ignor

more



Thursday, 29. March 2018

21:00 - Predstava
TEHNOBURLESKA TATOVI PODOB
more



Friday, 30. March 2018

22:30 - Klubski večer
DEVLISH NIGHTS
more



Saturday, 31. March 2018

21:00 - gROMKI oNKRAJ
TRRMA' (It) + MIMI KAWOUIN (Fra)
TRRMA' (Elettroacoustic-polyritmo- ita)
MIMI KAWOUIN (Electromagnetic Waves Eating Feedback - Fra)
more



Friday, 6. April 2018

20:00 - Gverila Teater

more


22:30 - Klubski večer
DJane sKabina
more



Saturday, 7. April 2018

21:00 - Cool Kids Booking
LOW DÉRIVE (It) + tba
more



Thursday, 12. April 2018

21:00 - Friforma
BREZMEJNA DISONANCA TRIO #2
 JEAN-MICHEL VAN SCHOUWBURG / JOHN RUSSELL more



Friday, 13. April 2018

21:00 - R.A.F.A.L.
ΚΑΤΑΧΝΙΑ (Grčija) + tba
more



Saturday, 14. April 2018

21:00 - Human Beans
VEXOVOID (It) + TELEPORT (Slo)
more



Monday, 16. April 2018

00:00 - Giljotina
NOTHINGTON /USA/ + WESTEREN SETTINGS /USA/
more



Tuesday, 17. April 2018

21:00 - Gledališče zatiranih

more



Wednesday, 18. April 2018

21:00 - Predstava
MATILDA BUNS IN NJENE ŽEMLJICE
more



Thursday, 19. April 2018

20:00 -
XVII. ANTIFA FEST: Film THE ANTIFASCISTS
Dokumentarec raziskuje antifa gibanje na Švedskem in v Grčiji od leta 2013. Namen filma je, da pri občinstvu vzpodbudi prevpraševanje populističnih, negativnih definicij in predpostavk o antifa. Filmu bo sledila refleksija videnega in kako je v njem zastopan antifa. more



Friday, 20. April 2018

18:30 -
XVII. ANTIFA FEST: Ženski pevski zbor KOMBINAT (Trg brez zgodovinskega spomina)
Uvod v petkov festival pripada Ženskemu pevskemu zboru KOMBINAT, ki prepevajo pesmi upora iz vsega sveta. Nastopile bodo na Trgu brez zgodovinskega spomina. more


20:00 -
XVII. ANTIFA FEST: FRŠLUS, STRATEGIA TENSIE, APSURD (Srbija), KALASHNIKOV COLLECTIVE (It), JAY TERRESTRIAL (Firespit Collective, Inner Terrestrials, UK)
JAY TERRESTRIAL (Firespit Collective, Inner Terrestrials, UK) - anarho folk punk
KALASHNIKOV COLLECTIVE (It) - romantic punk
APSURD (Srbija) - hard core
STRATEGIA TENSIE - red trap
FRŠLUS - punk

more



Saturday, 21. April 2018

20:00 -
XVII. ANTIFA FEST: MOTRON (It) + ZËNE (It) (JALLA JALLA)
MOTRON (It) - raw&roll
ZËNE (It) - metalpunk'n'roll
SOBOTNI PROGRAM SE ODVIJA PRED IN V JALLI JALLI!!!!
more



Wednesday, 25. April 2018

00:00 - Ignor

more



Thursday, 26. April 2018

21:00 - Koncert
WHITE STAIN (Slo)
more



Friday, 27. April 2018

23:00 - Klubski večer
BELO SMETJE
more



Friday, 4. May 2018

21:00 - gROMKI oNKRAJ
BONNE APARTE (Nl) + WOLVON (Nl)
more



Wednesday, 9. May 2018

21:00 - Metabonma
HYPER DUO
 GILLES GRIMAITRE / JULIEN MEGROZ  more



Friday, 11. May 2018

21:00 - Koncert

more



Monday, 14. May 2018

00:00 - KiborgSpužva Büking
Nek doom koncert TBA
more



Wednesday, 16. May 2018

21:00 - Gledališče zatiranih

more



Friday, 18. May 2018

21:00 - Koncert
koncertić
more



Thursday, 24. May 2018

21:00 - Predstava
TEHNOBURLESKA TATOVI PODOB
more



Friday, 25. May 2018

20:00 - Gverila Teater

more



Saturday, 26. May 2018

21:00 - Human Beans
DARKFALL + tba
more



Sunday, 27. May 2018

21:00 - Giljotina

more



Wednesday, 30. May 2018

00:00 - Ignor

more



Thursday, 31. May 2018

21:00 - Friforma
BREZMEJNA DISONANCA TRIO #3
 IN THE SEA: JOSHUA ZUBOT / TRISTAN HONSINGER / NICOLAS CALOIA

more



Thursday, 7. June 2018

21:00 - KiborgSpužva Büking
YC-CY (SWI)
 https://yc-cy.bandcamp.com/album/todestanz more



Friday, 15. June 2018

20:00 - Gverila Teater

more



Saturday, 16. June 2018

21:00 - Human Beans
koncert
more



Friday, 22. June 2018

23:00 - Klubski večer
BELO SMETJE
more



Sunday, 24. June 2018

21:00 - Koncert
SHOPPING (VB)
 disco postpunk more



Wednesday, 27. June 2018

00:00 - Ignor

more



Thursday, 28. June 2018

20:00 - Gledališče zatiranih

more



Friday, 29. June 2018

00:00 - Giljotina
Giljotina fest
more



Saturday, 30. June 2018

00:00 - Giljotina
Giljotina fest
more



Thursday, 19. July 2018

21:00 - R.A.F.A.L.
KOVAA RASVAA (Finska) + tba
more



Wednesday, 1. August 2018

21:00 - Human Beans
ACIDEZ (Mexico)
more



Thursday, 20. September 2018

21:00 - Predstava
MATILDA BUNS IN NJENE ŽEMLJICE
more



Friday, 28. September 2018

21:00 - R.A.F.A.L.
RIISTETYT (Finska) + tba
more



Thursday, 25. October 2018

21:00 - Predstava
TEHNOBURLESKA TATOVI PODOB
more



Friday, 9. November 2018

21:00 - R.A.F.A.L.
RUINAS (Argentina) + tba
more



Thursday, 22. November 2018

21:00 - Predstava
MATILDA BUNS IN NJENE ŽEMLJICE
more



Saturday, 15. December 2018

21:00 - Predstava
TEHNOBURLESKA TATOVI PODOB
more
« week »
all events



MESSAGE TO OUR VISITORS
We don't care who you are, or what ethnic, religious or other identity status you represent, we are all red on the inside. However, if you come to Gromka and show no respect to the people (fellow visi...
[ read more... ]




layout:vax - 2008 - code:primz